ЗДО №4 " Зайчатко " м. Христинівка

Відкритий показ заняття.

8 бер. 2024
Сьогодні в нашому закладі відбувся відкритий показ заняття до Дня народження Великого Кобзаря!

Діти вшановували пам'ять великого українського поета і діяча. Це була чудова нагода для наших маленьких вихованців поглибити знання про Тараса Шевченка, про його творчість, і про те, яку він мав вагому роль у становленні національної ідентичності.
Під час відкритого показу дошкільнята разом з вихователем відкрили для себе захоплюючий світ Шевченкових віршів, малюнків та пісень. Вони разом співали пісні, декламували вірші, згадували про те, як Тарас Григорович відчував світ, і як він бачив майбутнє нашої країни.
Такі заходи не лише навчають дітей поважати історію та культуру своєї країни, але й допомагають їм розвивати творчість, емпатію та соціальні навички.
Нехай дух Тараса Шевченка завжди надихає нас на великі справи!